borys napisał(a):

Interia:
Właściciel Bogusław Cupiał jest zadowolony po meczu z Legią?
- Nie wiem, prezes jest za granicą, nie rozmawiałem z nim jeszcze. Po powrocie na pewno porozmawiamy.
SKWK:
-Z piątkowych informacji wynika, jakoby boss wezwał swoich współpracowników do Myślenic, by tam zakomunikować o szukaniu kupca na nasz klub za jedyne... 12 milionów złotych.
Po co pisac glupoty?
|
He, he, he. w XXI wieku nie problem wezwać współpracowników przez telefon lub Skypa zza granicy. "W piatek wracam, zbiórka w moim gabinecie o godz. 12.00".