Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3434
Stary 18.03.2014, 10:07
borys napisał(a):Wyświetl post
Interia:

Właściciel Bogusław Cupiał jest zadowolony po meczu z Legią?
- Nie wiem, prezes jest za granicą, nie rozmawiałem z nim jeszcze. Po powrocie na pewno porozmawiamy.

SKWK:

-Z piątkowych informacji wynika, jakoby boss wezwał swoich współpracowników do Myślenic, by tam zakomunikować o szukaniu kupca na nasz klub za jedyne... 12 milionów złotych.

Po co pisac glupoty?
He, he, he. w XXI wieku nie problem wezwać współpracowników przez telefon lub Skypa zza granicy. "W piatek wracam, zbiórka w moim gabinecie o godz. 12.00".
Odpowiedz cytując