Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3430
Stary 18.03.2014, 09:48
Interia:

Właściciel Bogusław Cupiał jest zadowolony po meczu z Legią?
- Nie wiem, prezes jest za granicą, nie rozmawiałem z nim jeszcze. Po powrocie na pewno porozmawiamy.

SKWK:

-Z piątkowych informacji wynika, jakoby boss wezwał swoich współpracowników do Myślenic, by tam zakomunikować o szukaniu kupca na nasz klub za jedyne... 12 milionów złotych.

Po co pisac glupoty?
Odpowiedz cytując