Teraz to możecie sobie palec do nosa wsadzić. Jak sie zaczęło "znakowanie kibicowskiego bydła" to nikt nie protestował, jak pojawiła się cenzura było cichutko, miejsca na stadionie zmienić nie można, co to jest? I jeszcze karnety kupować

. Ja sobie oglądam trampkarzy przynajmniej mam pewność że wynik nie jest ustalany przed meczem, a na sabotażystów władających klubem od wywalenia Kaspra po Tbilisi, sikam z błogim zadowoleniem...