Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3427
Stary 18.03.2014, 09:15
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Czy na pewno. Bo chyba tam po meczu już nie było wstępu.
Tylko co to zmienia ? Jeśli już Policja i Klub chcą ich karać, to niech karają konkretne osoby za konkretne czyny, a nie ludzi, którzy tam pili piwo i oglądali mecz.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 18.03.2014 o godz. 09:18.
Odpowiedz cytując