Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#209
Stary 18.03.2014, 08:38
FraMat napisał(a):Wyświetl post
[I]Jesli więc na stadion zaczną przychodzic rodziny, pikniki i janusze .
Janusze, jakie to popularne słowo.Tylko wiekszosc tych januszy brało kiedyś aktywny udział w ruchu kibicowskim,a obecnie jest ojcami tych gówniiarzy,którzy zatńcza jak im zagrają,nie koniecznie rozumiejąc taniec......
I nie jest to wywód do Ciebie ,tylko takie ogólne stwierdzenie.

domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Jedynym wyjściem z sytuacji jest wyjście polityki i rządu z szeroko rozumianej piłki, odejście od niekonstytucyjnych przepisów prawa i zachowania władzy. Mamy na tyle dobrą infrastrukturę, aby wyciągać indywidualne konsekwencje, a nie zbiorowe represje. Bez odejścia Tuska i Jemu podobnych nie będzie w naszej piłce dobrze.
.
Domin,tylko w obecnej sytuacji jaka jest na Wisle ,nie maja nic z tym wspólnego.
Tu powinny sie dogadać dwie inne strony.
Ostatnio edytowane przez Griszka30KR : 18.03.2014 o godz. 08:49.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując