Temat
:
Aktualni pracownicy Wisły Kraków: prezes, marketing...
Wyświetl pojedynczy post
Co za typ
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: Strusia
Offline
#
3424
18.03.2014, 08:13
Naszla mnie taka refleksja otoz bednarz zmienil takjakby regulamin podczas trwania sezonu czy na tej podstawie nie mozna zwrocic karnetu niech ktos kompetentny sie wypowie
...WISŁA I NA DOBRE I NA ZŁE...
Co za typ
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Co za typ
Znajdź inne posty napisane przez Co za typ