wierny napisał(a):

|
Tylko zakazy są za zbombardowanie stadionu racami, które miało służyć...?
|
Zakazy dostały osoby, które były na trybunach w czasie meczu.... Wisła vs Ruch, a po meczu poszły do restauracji jak większość kibiców.
Jeden miał niefarta i go policja spisała i na tej podstawie Bednarz wydał zakaz.
Może kilka osób z nich ma coś na pieńku (choć nikogo nie ukarano za race), a z 400 kibiców jest Bogu winnych.
Podsumowując:
http://www.youtube.com/watch?v=T0BnFwawpMU