Wyświetl pojedynczy post
c.
Senior Member
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3423
Stary 18.03.2014, 00:54
wierny napisał(a):Wyświetl post
Tylko zakazy są za zbombardowanie stadionu racami, które miało służyć...?
Zakazy dostały osoby, które były na trybunach w czasie meczu.... Wisła vs Ruch, a po meczu poszły do restauracji jak większość kibiców.
Jeden miał niefarta i go policja spisała i na tej podstawie Bednarz wydał zakaz.
Może kilka osób z nich ma coś na pieńku (choć nikogo nie ukarano za race), a z 400 kibiców jest Bogu winnych.

Podsumowując: http://www.youtube.com/watch?v=T0BnFwawpMU
Odpowiedz cytując