Wyświetl pojedynczy post
fst
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3417
Stary 18.03.2014, 00:07
Przede wszystkim ostatni bojkot miał znacznie mniejszy wymiar, bo i sprawa była znacznie prostrza. I o ile zawsze znajdzie się grupa osób, której takie sektorowki beda wadzić, to cięzko będzie znaleźć równie dużą grupę osób, która godzi się na karanie całej masy ludzi za obecność w knajpie w okolicy stadionu, choćby dlatego, że jutro może paść i na nich. Po za tym to jest łysy, nie żaden bóg czy inne bóstwo, które by miało mieć jakieś nadprzyrodzone moce. W tej chwili mamy łysego stojącego naprzeciw SKWK, wszystkim grupom działajacym na Wiśle i tysiącom ludzi, a właśnie te tysiące miały łatać dziury po tych, którzy byli do tej pory zawsze i ciągneli ten wózek.
Ostatnio edytowane przez fst : 18.03.2014 o godz. 00:14.
Odpowiedz cytując