Takim Kibicom Wisły Kraków należy się szacunek od wszystkich, w tym od łysego uja! A nie zakaz stadionowy. Moje noga nie postanie na stadionie do momentu, gdy nie wrócą tacy kibice na stadion oraz do momentu, gdy prezesem Wisła Kraków S.A. będzie łysy z Legii Warszawa...