Wyświetl pojedynczy post
fst
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3414
Stary 17.03.2014, 23:46
wierny napisał(a):Wyświetl post
Ten tani cwaniaczek zbilansuje sobie przyszłościowe straty wynikające z mniejszej frekwencji nie przedłużając kontraktów z piłkarzami. I tu znowu pojawia się pytanie? Kto wtedy na tym najbardziej straci? Wisła.
Jasne, jest taka możliwość, ale nie wydaje mi się aż tak prawdopodobna choćby ze względu na to, ze wojna wypowiedziana SKWK i osobom z sektora C, zaczęła się rozprzestrzeniać na wszystkie sektory. Zamiast kontrolowanej rozbiórki łysy zgotował sobie domiono, którego impet powoli zaczyna zmierzać w jego stronę. I o ile pewne straty, byłby w stanie wytłumaczyć i jakoś się z tego wybronić, to w tej sytuacji będzie to miało taki wymiar, że nikt nawet nie będzie mu dawał szansy na tłumaczenia, po prostu poleci kolejna głowa, łysa.
Odpowiedz cytując