wierny napisał(a):

|
Ten tani cwaniaczek zbilansuje sobie przyszłościowe straty wynikające z mniejszej frekwencji nie przedłużając kontraktów z piłkarzami. I tu znowu pojawia się pytanie? Kto wtedy na tym najbardziej straci? Wisła.
|
Dlatego go trzeba wy.......ić nim jeszcze bardziej nasra w klubie.
Ps:
A co ty myślisz, że on tak sobie będzie ciął, ciął, a później ponownie ciął? Ile tak ....a będzie ciął?