Wyświetl pojedynczy post
SharksiK
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3413
Stary 17.03.2014, 23:45
wierny napisał(a):Wyświetl post
Ten tani cwaniaczek zbilansuje sobie przyszłościowe straty wynikające z mniejszej frekwencji nie przedłużając kontraktów z piłkarzami. I tu znowu pojawia się pytanie? Kto wtedy na tym najbardziej straci? Wisła.
Dlatego go trzeba wy.......ić nim jeszcze bardziej nasra w klubie.

Ps:
A co ty myślisz, że on tak sobie będzie ciął, ciął, a później ponownie ciął? Ile tak ....a będzie ciął?
Ostatnio edytowane przez SharksiK : 17.03.2014 o godz. 23:50.
Odpowiedz cytując