wierny napisał(a):

Teraz bojkot, hoho jak się przejął Bednarz Pewnie płacze po nocach. Przecież on dając te ABSURDALNE zakazy wiedział jaki będzie następny ruch stowarzyszenia. W mediach pójdą kolejne informacje o walce z bandytami, którzy bojkotują mecz. Łysy by się zdziwił widząc pełne C a teraz idzie wszystko po jego myśli... niestety, podkładamy mu się na tacy.Tak wiem, policjanci po sektorach. Nie uwierzę dopóki nie zobaczę.
|
Jeśli nie płacze to zacznie, bo o ile słupki póki co mu sie zgazdają to z biegiem czasu wszystko zacznie padać na łeb na szyje. Raz, że absurdalne wlepianie zakazów "ot tak" zraża do przyjścia na stadion masę ludzi, a dwa ilość psiarni i problemów jakie będą stwarzać tylko dodatkowo spotęguje niechęć do pojawiania sie przy R22. Bo co ma niby przyciągać ludzi na stadion? Kopanie się po czołach pseudopiłkarzy? Grzywny i zakazy za odpalenie papierosa czy siarczystą ....e po zmarnowanej setce?