Coglin napisał(a):

|
to tyle na temat dymisji Smudy, jak ktoś coś krzyknie.
|
Smuda to drugi Owsiak.podaje się do dymisji a potem ją dementuje. Typowy krętacz, znany jest z tego zresztą. Kibice mówią, ze wpier...ł sę w nie swoje sprawy a on, ze w ogóle o tym nie mówił. Temat kolacji stał się dla niego pretekstem do ataków na Małeckiego. Może problemem jego jest, ze za dobrze nie rozumie po polsku. JUż nawet Stilic lepiej mówi w naszym języku.
Cytat:
No i na korzyść Smudy przemawia jeszcze to, że ma gorszy skład niż miał Kulawik
Porównanie Jovanovica do Sobolewskiego, Bunozy do Jaliensa, Ilieva do Chrapka. Tamci piłkarze byli wiele większym potencjałem, czego nie byli z pewnych względów wstanie zaprezentować. Jedynie napastnik jest lepszy u Smudy. Smuda wycisnął z nich 130% takie fakty.
|
Czy czasem Iliev nie zakończył już kariery ? Czy Jaliens jeszcze kopie ? Chyba gdzieś w Australii albo zakończył karierę. Potencjał to oni mieli 15 lat temu, u nas dograli (tzn. dotruchtali) do emerytury. Emeryci i renciści.
"Jedynie napsatnik jest lepszy u Smudy" - no własnie bo wcześniej ani Kulawik ani Moskal nie mieli napastnika, chyba, ze ktos uznaje Sikorskiego z ....1 bramką. Tymczasem Paweł Brożek strzelił już 11 goli i ma 6 asyst. To jego dorobek ratuje Smudzie dupę. Nie zapominajmy jeszcze o Guerierze z 5 bramkami. A teraz odejmij od skłądu tych 2 piłkarzy i okazuje się, ze bylibyśmy bez nich w czarnej dupie.