palikot napisał(a):

boże trzymaj mnie.
Czy kibic Wisły nie ma już prawa znać na zarządzaniu?
Rozumiem, że ta umiejętność przynależy tylko do kibiców Legii...
Rozumiem, że kibic Wisły w twoim mniemaniu to upośledzona osoba... brak mi słów
matko boska częstochowska ratuj...
|
Przecież to łeb jakich mało, przejmujesz się pieprzeniem jakiegoś leszcza ? Dałem mu kiedyś propozycję ustawienia się pod stadionem, nie skorzystał, pieprzył dalej. Lej na niego ciepłym moczem.