Gwiaździsty napisał(a):

|
Ale Smuda ma całkiem inny zespół niż miał Kulawik, rozumiesz to czy dalej robisz z siebie rozumnego inaczej ?
|
Przedstawiono ci argumenty, że potencjał jest porównywalny. To, że ty tego nie przyjmujesz do świadomości, bo nie, to już nie nasz problem.