Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1989
Stary 17.03.2014, 19:34
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Sam powiedziałeś, że trener Smuda przeją zespół z wizją degradacji i licząc tylko I rundę zanotował w nim bilans 10-7-4 i 3 pozycję. Jak widać pod wodzą Smudy zespół zanotował skok jakościowy.
Ale Smuda ma całkiem inny zespół niż miał Kulawik, rozumiesz to czy dalej robisz z siebie rozumnego inaczej ?
Odpowiedz cytując