silver03 napisał(a):

|
Sam powiedziałeś, że trener Smuda przeją zespół z wizją degradacji i licząc tylko I rundę zanotował w nim bilans 10-7-4 i 3 pozycję. Jak widać pod wodzą Smudy zespół zanotował skok jakościowy.
|
Ale Smuda ma całkiem inny zespół niż miał Kulawik, rozumiesz to czy dalej robisz z siebie rozumnego inaczej ?