Temat
:
Aktualni pracownicy Wisły Kraków: prezes, marketing...
Wyświetl pojedynczy post
Co za typ
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: Strusia
Offline
#
3396
17.03.2014, 19:20
nei wiem czy czegos nie przeoczylem ale czy Bednarz skonczyl jakies kierunek zarzadzania?jest jakims menagerem?
...WISŁA I NA DOBRE I NA ZŁE...
Co za typ
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Co za typ
Znajdź inne posty napisane przez Co za typ