Panie Pawle sądzę, że w większości osoby, które tutaj się wypowiadają siejąc zamęt i krytykując SKWK - stadion Wisły widziały co najwyżej za pośrednictwem TV. Ja osobiście choć mam wykupiony karnet na sektor D11 na stadionie się nie pojawię solidaryzując się zarówno z Panem, jak i z moimi Kumplami, którzy podobnie jak Pan zostali "zbanowani" za niewinność przez warszawskiego najmitę.
Pozdrawiam.