Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#198
Stary 17.03.2014, 16:02
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Jestem jak najbardziej za tym, że piłka nożna jest dla kibiców, ale i bez kibiców(jeśli do tego dojdzie) piłka sobie poradzi
Wronki, Grodzisk Wielkopolski, Czermno i pewnie jeszcze takich miejscowości można wymienić wiele gdzie była piłka, bogaty sponsor, tylko ludzi na meczach prawie w ogóle i gdzie są teraz te kluby?

Gdyby nie kibice i atmosfera którą robią na stadionach to tej buraczanej ligi nawet w TV by już nikt nie oglądał. Bo taki poziom, w ciszy, bez żadnych atrakcji to można sobie obejrzeć otwierając okno w bloku i spoglądając na pobliskie podwórko.
Odpowiedz cytując