FraMat napisał(a):

|
Jestem jak najbardziej za tym, że piłka nożna jest dla kibiców, ale i bez kibiców(jeśli do tego dojdzie) piłka sobie poradzi
|
Wronki, Grodzisk Wielkopolski, Czermno i pewnie jeszcze takich miejscowości można wymienić wiele gdzie była piłka, bogaty sponsor, tylko ludzi na meczach prawie w ogóle i gdzie są teraz te kluby?
Gdyby nie kibice i atmosfera którą robią na stadionach to tej buraczanej ligi nawet w TV by już nikt nie oglądał. Bo taki poziom, w ciszy, bez żadnych atrakcji to można sobie obejrzeć otwierając okno w bloku i spoglądając na pobliskie podwórko.