Cytat:
|
Jestem jak najbardziej za tym, że piłka nożna jest dla kibiców, ale i bez kibiców(jeśli do tego dojdzie) piłka sobie poradzi
|
Che!?
Masz jakieś wyliczenia finansowe, że bez wpływu $zmalu do klubowej ka$y z tytułów dni meczowych, reklam, sponsorów to wszystko nie pier*dolnie? Bo mamy chyba diametralnie inne wyniki.