Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67745
Stary 17.03.2014, 15:26
Po 5 wiosennych kolejkach dochodzę do wniosku, że w tym sezonie rzeczywiście mogliśmy powalczyć o tytuł. Gdyby tylko boss wpadł na "szalony" pomysł kupna drugiego(!) napastnika wcześniej niż dwa dni przed końcem okna transferowego. A tak tracimy punkty na potęgę bo jesteśmy skazani na fatalnie dysponowanego obecnie Pawła Brożka.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując