Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1975
Stary 17.03.2014, 13:37
maaarcin napisał(a):Wyświetl post
Wydaje się, że już wszyscy wiedzą jaki masz stosunek do Smudy. Nie możesz po prostu zaakceptować, że ktoś może mieć inne zdanie od Ciebie?
Ależ akceptuję, tylko punktuję bzdury i mity, które sie pojawiają w związku z tym. Tak jak ten, że Smuda gra tym samym zespołem co Moskal czy Kulawik. Wielu ma po prostu sklerozę i wystarczy porównać drużynę z czasów Moskala czy Kulawika i tą, którą ma Smuda by dostrzec, że poza jednostkowynmi przypadkami ma zupełnie inny zespół, wg. mnie lepszy. Więc pisanie, ze rzekomo on coś zrobił jest bez sensu. Zrobił by gdyby grał tymi samymi ludźmi i wtedy można by było porównywać z poprzednikami.
Powód: poprawka
Ostatnio edytowane przez Gwiaździsty : 17.03.2014 o godz. 13:43.
Odpowiedz cytując