Arapaho napisał(a):

A Ukraińcy się nie pierd...ą i otwarcie mówią o atomie http://wiadomosci.onet.pl/swiat/ukra...-jadrowa/qdwlj.
Jak nasze rządzące mądrale spartolą ten temat i nic nie wyciagną od Ukraińcow i USA to znaczy że jesteśmy skończonymi frajerami - bo faktycznie wszyscy wokół robią na tym temacie interesy a my wystawiamy się na pierwszy strzał za friko
|
W jaki sposób oni zdobędą ten atom? Z Iranu kupią?
Mówimy o kraju, który nie był w stanie postawić na baczność 10 tys. żołnierzy, a wraz ze zmobilizowanymi rezerwistami ma powołać Gwardię Narodową rzędu 40 tys. żołnierzy.