Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#296
Stary 17.03.2014, 13:12
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
A Ukraińcy się nie pierd...ą i otwarcie mówią o atomie http://wiadomosci.onet.pl/swiat/ukra...-jadrowa/qdwlj.

Jak nasze rządzące mądrale spartolą ten temat i nic nie wyciagną od Ukraińcow i USA to znaczy że jesteśmy skończonymi frajerami - bo faktycznie wszyscy wokół robią na tym temacie interesy a my wystawiamy się na pierwszy strzał za friko
W jaki sposób oni zdobędą ten atom? Z Iranu kupią?

Mówimy o kraju, który nie był w stanie postawić na baczność 10 tys. żołnierzy, a wraz ze zmobilizowanymi rezerwistami ma powołać Gwardię Narodową rzędu 40 tys. żołnierzy.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 17.03.2014 o godz. 13:14.
Odpowiedz cytując