Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1964
Stary 17.03.2014, 11:25
wiertar napisał(a):Wyświetl post
niechciał? jego strata nie nasza.
aha i rozumiem że tylko tych dwóch trenerów jest na swiecie i dwa kluby do których mógł isc Stilic. nawet jeśli jest tak jak mówisz i rzeczywiscie pierwszym wyborek Semira byl Lech, to nie podważalnym faktem jest to że gdyby nie Smuda Bośniak nigdy by do Wisly nie trafił. no chyba żę Kula przekonalby go żeby przyszedl do nas za jedną ze swoich stylowych kurteczek.

teraz czekam aż zaczniesz wymyślać swoje historyjki z pogranicza baśni i Sci-fi forumowy Stasiu Lem.
Za dużo mineralnej pijesz. Co do Stylica potwierdzeniem, ze najpierw chciał iść do Amiki a nie do Smudy był wczorajszy program canal+ekstra (kup sobie go to może się czegoś dowiesz i nie będziesz musiał takich postów pisać). Odmówili mu i tak powstała bajeczka o jego wielkiej miłości do Smudy, do którego powienien przeciez udać się w pierwszej kolejnosci a nie po odrzuceniu w Poznaniu.
Temat Kulawika nie dotyczy bo to są gdybania, Stilić grał wtedy chyba na Ukrainie i nie było tematu. Więc since-fiction z Kulawikiem i Stilicem sam wymyśliłeś, ja pisałem o FAKTACH.

Cytat:
Taa ,jak gralismy w osłabieniu,wynik 0:1 to starszna róznica,a w drugiej połowie tak naprawde przycisnelismy i nawet strzelilismygola,szkoda ,ze nieuznanego.
Panie Griszka30R, w jakim osłabieniu w meczu z Ruchem ? cos sie chyba mecze pomysliły albo jakiś kolega naopowiadał głupot W drugiej połowie to przycisnęliśmy w 85 min, a do tego czasu nie pierdnęlismy, bramka nieuznana była bo był spalony.
Odpowiedz cytując