Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1962
Stary 17.03.2014, 11:05
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Wcześniej ten Kocian walnął na główne danie tego magicznego Smudę i to w Krakowie, w bezpośrednim starciu i można było porównać tą różnicę.


.
Taa ,jak gralismy w osłabieniu,wynik 0:1 to starszna róznica,a w drugiej połowie tak naprawde przycisnelismy i nawet strzelilismygola,szkoda ,ze nieuznanego.
Ten sam wirtuoz w 10 kolejce,zremisował z nami u siebie......
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując