Wyświetl pojedynczy post
ypeeh
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: KWIDZYN

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1960
Stary 17.03.2014, 10:48
Po oglądaniu Wisły za Probierza i Kulawika dzisiejszą Wisłę traktuję jak długo oczekiwany prezent gwiazdkowy, jak niezły cymesik. I chociaż z Ruchem przegrali, to jednak dało się to oglądać... Jak nas Jaga goliła to też dało się to oglądać... Jak Zawisza nas zjadł, to też nie uciekałem od telewizora. I za to dziękuję Smudzie, poprzednie dwa sezony nauczyły mnie pokory. A niektórzy to jeszcze żyją sezonami z Żurawiem, Frankiem, Uche, Szymkiem, Kosą, stąd ten dysonans między kibicami chyba.
Wisła Kraków & MUFC RULEZ.
Odpowiedz cytując