Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1959
Stary 17.03.2014, 10:33
art napisał(a):Wyświetl post
Fascynuje mnie też fakt, że wszyscy Ci wielcy kibice Wisły oglądają te mecz zupełnie bez emocji, żeby dosłownie zaraz po meczu wyciągnąć nieomylne wnioski co do Naszej fatalnej i fuksiarskiej gry..
Ha, oni wnioski wyciągają już nawet w trakcie meczu. Mogliby pisać swoje wypociny na forum żydków, idealnie by się wkomponowali i jeszcze by ich pochwalili. Kto wie, kto tam po drugiej stronie monitora siedzi... może jakiś żydek? Z ich jedynego negatywnego nastawienia czasem, aż czosnkiem zalatuje
Odpowiedz cytując