art napisał(a):

|
Fascynuje mnie też fakt, że wszyscy Ci wielcy kibice Wisły oglądają te mecz zupełnie bez emocji, żeby dosłownie zaraz po meczu wyciągnąć nieomylne wnioski co do Naszej fatalnej i fuksiarskiej gry..
|
Ha, oni wnioski wyciągają już nawet w trakcie meczu. Mogliby pisać swoje wypociny na forum żydków, idealnie by się wkomponowali i jeszcze by ich pochwalili. Kto wie, kto tam po drugiej stronie monitora siedzi... może jakiś żydek? Z ich jedynego negatywnego nastawienia czasem, aż czosnkiem zalatuje
