Wyświetl pojedynczy post
jerry.lii.lewis
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: u mnie tyle cierpliwości??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1958
Stary 17.03.2014, 10:26
Fantastyczne są niektóre posty.
Wisła remisuje w, delikatnie rzecz ujmując, trudnych okolicznościach, mobilizuje się w 2 połowie właściwie przegranego meczu, strzela dwie bramki w dziesiątkę i jeszcze niektórzy są niezadowoleni.
Tragedia.
Nie podobać się może chyba tylko tym, co to "prorokowali" załamanie drużyny w związku z konfliktem z kibicami. A tu taki numer ...
Odpowiedz cytując