Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#184
Stary 17.03.2014, 10:12
AYALA napisał(a):Wyświetl post
jak tak będą sędziować mecze po podziale na grupy jak wczoraj to o MP 2014 możemy zapomnieć. Wisła zaczynała atakować to czerwona kartka z kapelusza dla najlepszego naszego zawodnika Głowy.
Oczywiście ze będą bo te kaleki ze stolycy inaczej nie mają szans niczego wygrać. Pytanie czy będą kręcić bardziej czy mniej. Co zależy o postawy przeciwników.

BlurgH napisał(a):Wyświetl post
Bo w naszej Ekstraklapie grają ci...i a nie faceci - o czym wie każdy Polak. Tylko że lata płyną, a tu się nic nie zmienia...
Chyba żartujesz. Symulowanie to główny temat treningów, myślisz że oni nie wiedzą ze sędziowie im drukują?

Dlatego potem w pucharach nie potrafią bez pomocy czarnych w pięciu meczach strzelić bramki.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 17.03.2014 o godz. 10:17.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując