AYALA napisał(a):

|
jak tak będą sędziować mecze po podziale na grupy jak wczoraj to o MP 2014 możemy zapomnieć. Wisła zaczynała atakować to czerwona kartka z kapelusza dla najlepszego naszego zawodnika Głowy.
|
Oczywiście ze będą bo te kaleki ze stolycy inaczej nie mają szans niczego wygrać. Pytanie czy będą kręcić bardziej czy mniej. Co zależy o postawy przeciwników.
BlurgH napisał(a):

|
Bo w naszej Ekstraklapie grają ci...i a nie faceci - o czym wie każdy Polak. Tylko że lata płyną, a tu się nic nie zmienia...
|
Chyba żartujesz

. Symulowanie to główny temat treningów, myślisz że oni nie wiedzą ze sędziowie im drukują?
Dlatego potem w pucharach nie potrafią bez pomocy czarnych w pięciu meczach strzelić bramki.