Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1957
Stary 17.03.2014, 09:57
Dobrze, że nam brakuje tylko jednego punktu do utrzymania. Zostało jeszcze kilka gier. Jetem pewny ze dzięki geniuszowi Smudy go zdobędziemy. Zastanawia mnie tylko gdzie był Smuda w pierwszej połowie? Może ten dramat, który prezentowali nasi to część fortelu? Ach ten Franciszek....
Ostatnio edytowane przez Drozd : 17.03.2014 o godz. 10:01.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując