Wyświetl pojedynczy post
art
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1956
Stary 17.03.2014, 09:57
Ja już nie wiem kogo to jest forum jak czytam po Naszych wygranych meczach.

Fascynuje mnie też fakt, że wszyscy Ci wielcy kibice Wisły oglądają te mecz zupełnie bez emocji, żeby dosłownie zaraz po meczu wyciągnąć nieomylne wnioski co do Naszej fatalnej i fuksiarskiej gry. Macie tam jakieś programy od Ekstraklasy, że macie wszystkie statystyki i rozpis każdego gracza? Bo kurde, ja jak oglądam te mecze to emocje zaburzają mi takie analityczne podejście. Bo jak mecz jest mi obojętny to wtedy nie ma z tym problemu, ale w meczach Wisły jakoś nie wychodzi.
Odpowiedz cytując