Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1955
Stary 17.03.2014, 09:47
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie ,a jako zasmażka,"idealny" Kocian przegrywa z Piastem u siebie 0:2.....
Wcześniej ten Kocian walnął na główne danie tego magicznego Smudę i to w Krakowie, w bezpośrednim starciu i można było porównać tą różnicę.

Cytat:
Może taka zasługa że Stilic przyszedł do Wisły właśnie ze względu na Smudę ?
Raczej dlatego, ze go w Amice, Rumak nie chciał - tak gwoli przypomnienia (nawet wczoraj w lidze+ekstra o tym mówili). Gdyby zechciał to Stilic pokazał by figę z makiem Smudzie.
Odpowiedz cytując