Griszka30KR napisał(a):

Dokładnie ,a jako zasmażka,"idealny" Kocian przegrywa z Piastem u siebie 0:2.....
|
Wcześniej ten Kocian walnął na główne danie tego magicznego Smudę i to w Krakowie, w bezpośrednim starciu i można było porównać tą różnicę.
Cytat:
|
Może taka zasługa że Stilic przyszedł do Wisły właśnie ze względu na Smudę ?
|
Raczej dlatego, ze go w Amice, Rumak nie chciał - tak gwoli przypomnienia (nawet wczoraj w lidze+ekstra o tym mówili). Gdyby zechciał to Stilic pokazał by figę z makiem Smudzie.