Wyświetl pojedynczy post
it
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1954
Stary 17.03.2014, 09:39
A ten Stilic to znalazł się w Wiśle bo?
To wiosną najlepszy nasz piłkarz - z 6 bramek strzelił 2 + 2 asysty, + udział przy jednej.
Nie przyszedł dla Bednarza i marnej kasy, tylko w dużej mierze dla Smudy. Tego marnego trenera.
Odpowiedz cytując