Oczywiscie jesli byl spalony, a byl, to liniowy jest wybroniony swoja decyzja. Jednak nie ma wuja zeby te 36cm zobaczyl podczas meczu, nie ma mowy zeby widzial tam jakiegos spalonego. Byla to z pewnością dla niego sytuacja wątpliwa wiec podjął bezpieczna decyzje. Bezpieczna dla siebie no i dla ... To jest właśnie taka sytuacja, mimo ze spalony byl to sędzia powinien puścić gre.
lazy napisał(a):

Jakby liniowy puścił akcję, to by wszystkie gazety dzisiaj płakały jak to oszukano Legiunię...
.
|
@lazy, nie zgadzam sie, jakby sedzia puscil gre to nie bylo by pretensji żadnych bo jest to fizycznie niemożliwe żeby wyłapać taki spalony. W takich sytuacjach widełki na stykowego spalonego to pol metra za i pol metra przed linia. A tutaj gdzie jest jeszcze "mijanka" czyli jeden biegnie w jednym kierunku a drugi w drugim to jest to faking niemozliwe.
w pyrlandi tez taki remis z 0:2 na 2:2 wyciagnelismy, chyba za Petrescu.