Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1953
Stary 17.03.2014, 08:57
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Jakoś ciekawe że ,,sami " piłkarze za Kulawika i Probierza nie wygrywali meczów.
Nie zauważyłeś, że Smuda ma inną drużynę niż miał Kulawik czy Moskal ? Oni grali bez napastnika, z zawodnikami, którzy mieli już wszystko w dupie, bo łysy ogłosił, ze nie przedłuży się z nimi kontraktów.
Smuda dostał P. Brożka (11 bramek + 6 asyst) oraz Gueriera (6 bramek z wczorajszym golem). Kulawik i Moskal ich nie mieli. Nie mieli tez Stlica, który strzałem życia uratował Smudzie wczoraj historię do opowiadania bajek.
Odpowiedz cytując