Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1949
Stary 17.03.2014, 08:26
Fakty są takie że to Smuda jest trenerem i to Smuda poprowadził Wisłę do tego remisu.
Ludzie ogarnijcie się przy tak dramatycznie wąskiej kadrze takie wyniki to mistrzostwo świata.

Jakoś ciekawe że ,,sami " piłkarze za Kulawika i Probierza nie wygrywali meczów.

Gdyby to był jeden incydent wygraliśmy to można powiedzieć fajnie że nam się fartło ale to jest kolejny mecz gdzie wyciskamy co się da.

To Smuda przemeblował ustawienie po przerwie to on zmotywował piłkarzy to on dokonał zmian i posadził Gargułę.

K..wa rok temu mieliśmy 34 punkty.
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 17.03.2014 o godz. 08:31.
Odpowiedz cytując