koniak napisał(a):

|
Dokładnie, co więcej jestem przekonany, że gdyby nie czerwona kartka Głowackiego to dostalibyśmy w ....ę 3 albo 4-0. Stilic jedną bramkę wypracował, drugą strzelił sam, a gra zespołowa jak kulała tak kuleje dalej.
|
Mam rozumieć, że czerwona dla naszego najlepszego zawodnika była naszym atutem? Gdyby nie kartka dla Głowackiego to druga bramka dla legii by nie padła.
Chociaż fakt, że wczoraj Śtilic nam mecz zremisował i nie widzę w tym zasługi Smudy.