Adenalix napisał(a):

|
Sędzia z Płocka na Legii to tak jak sędzia z Zakopanego na Wiśle. Albo z Bochni.
|
Myślę, że nie znasz kibicowskiej specyfiki północnego Mazowsza. Zakopane i Bochnia nie mają własnego klubu (poważnego), młyna, wyjazdów, a nawet zgód i kos.