Temat
:
Aktualni pracownicy Wisły Kraków: prezes, marketing...
Wyświetl pojedynczy post
wislak2119
Member
Od: 05.2009
Offline
#
3382
17.03.2014, 00:14
adam_09
napisał(a):
Rozmawiałeś z nim ? Powiedział coś jeszcze ? Kiedy transfery ?
Poczekamy, zobaczymy. Życzę nam wszystkim, żebyś miał rację.
wislak2119
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wislak2119
Znajdź inne posty napisane przez wislak2119