Wyświetl pojedynczy post
adam_09
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3379
Stary 16.03.2014, 23:38
Pomysł może nie najgorszy tylko, że moim zdaniem nie da żadnego efektu ponieważ Jacka B. nie interesuje w tym klubie nic poza $. W pierwszej kolejności jego $ a w drugiej Wisły. Przyjście na stadion oznacza wydanie kasy na bilet + ewentualne stadionowe zakupy. I to jest celem Jacka B. nic więcej. Wziął od Ciebie kasę i możesz sobie teraz na niego bluzgać 90 minut, on to ma tam gdzie nie dociera słońce. Jacek B. nie umie inaczej zarządzać przedsiębiorstwem niż poprzez cięcie wydatków. To jest jedyna metoda na pozbycie się go ze stołka. Jak mu systematycznie zacznie spadać pozycja "przychód" w bilansie to sam się porobi na miętowo a do Bossa pójdzie tylko podpisać przyjęcie wypowiedzenia.
Odpowiedz cytując