Wyświetl pojedynczy post
Co za typ
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: Strusia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3368
Stary 16.03.2014, 22:51
wislak2119 idziesz na mecz ok nikt Ci nie broni nie solidaryzujesz sie z tymi co dostali ten zakaz za frajer bo 500 osob rac nie odpalalo, bedziesz na tymze meczu wystarczy mala prowokacja spaluja Cie spisza nie daj Boze zakaz albo dolek bo taki mamy kraj ze jak dostaniesz uniesiesz sie odezwiesz dostaniesz czynna napasc albo oprazanie psa ciekawe co wtedy bedziesz pisl ze idziesz na nastepny mecz dla Wisly nie dla bednarza? czy pojdziesz na nastepny mecz? Tu chodzi wg mnei oto zeby pokazac lysemy ze nei zgadzamy sie na takie traktowanie kibicow tzn odpowiedzialnosc zbiorowa !!Im bardziej nas lysy podzieli tym wieksza bedzie jego wygrana alr to bedzie wygrana tylko lysego nie Wisly
Ostatnio edytowane przez Co za typ : 16.03.2014 o godz. 22:58.
...WISŁA I NA DOBRE I NA ZŁE...
Odpowiedz cytując