Temat
:
Ekstraklasa 2013/2014
Wyświetl pojedynczy post
piotrex007
Member
Od: 07.2011
Offline
#
11
16.03.2014, 22:42
0 22
napisał(a):
Teraz tylko czekać aż my przegramy w Gliwicach. Albo wygramy. Aż ciężko przewidzieć
Nie no większym szokiem to by było jeszcze, gdyby strzelił Wam bramkę Rabiola
piotrex007
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do piotrex007
Znajdź inne posty napisane przez piotrex007