Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3365
Stary 16.03.2014, 22:41
Ja tam nie mieszkając w Krakowie bywam sporadycznie na R22. Ostatnio byłem tydzień temu w Krakowie i pewnie poszedłbym na mecz z Ruchem ale trzeba mieć jakieś zasady. Nie wszystko podoba mi się w tym proteście ale nie można rozbijać jedności kibicowskiej.

Zresztą nie czarujmy się chodzenie na R22 to ponad 60% przyjemności to doping i oprawy a tylko reszta to "jakość gry" i piękno futbolu. Mam nadzieję że Cupiał i Bednarz szybko odczują pochopność tego kroku. Ja w każdym razie nie zamierzam się zjawiać na R22 do końca protestu.

BTW
Znając polskie realia to może był telefon do Cupiała z propozycją nie do odrzucenia. Albo pogonisz "złowrogich" kiboli albo sprawa w sądzie przybierze "zły" obrót. Wiadomo jak działa nasza właduchna.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując