Gwiaździsty napisał(a):

Nie kolego, ja jeździłem z tymi, którzy jeździli zawsze tzn. z tymi określanymi przez bednarza jako bandyci. Teraz jest czas tych tutaj wielkich kibiców, gierojów, którzy tak się strasznie oburzają , że są kiełbasiarzami i robią z siebie wiernych kibiców. A na pytanie sprawdzające: Czy jada do Lubina nikt mi jeszcze nie odpowiedział. Ja nie idę do końca przynajmniej tej rundy już na R22 (nie mam zakazu ale solidaryzuję się z kibicami Wisły) i nie jadę na żaden wyjazd.
Teraz pole do popisu dla takich jak Ty. Pokażcie co potraficie. Zasiądę przed telewizorem i popatrzę na liczny i głośny wyjazd tych wiernych kibiców jacy ujawnili sie na forum w postaci wysypu junior member czy member oraz tych piszących z całej Europy.
|
Cały czas tylko potrafisz obrażać. Nie będę Ci udowadniał swojej wierności Wiśle, bo, z całym szacunkiem dla Ciebie, nie znam Cie i nie mam obowiązku się z tej wierności spowiadać. Powiem Ci tyle - tekst, że chrzanisz Wisłę w najbliższym czasie i dajesz pole do popisu mnie - kiełbasiarzowi świadczy tylko i wyłącznie o Tobie. Już Ci jeden z poprzedników (pod nickiem widniało u niego "senior member") napisał, co masz zrobić. Popieram jego apel.
,