Wyświetl pojedynczy post
BigLeb
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3357
Stary 16.03.2014, 22:05
SharksiK napisał(a):Wyświetl post
Przecież wy jesteście na straconej i przegranej pozycji tylko jeszcze tego nie wiecie, za to macie baardzo krótką pamięć

Żydy was roz.......ą! a na mecze bedziecie jezdzic taksówkami z szalikami w majtkach.

Co z tego że na stadionie bedziecie mieć "bezpiecznie" jak wy nawet na ten stadion nie dojedziecie. Parchy wam na to nie pozwolą, nawet jak wszystkim judaszom wydacie zakazy...to i tak was zmontują.
Prędzej niż żydy to wy się za to weźmiecie, żeby udowodnić, że frekwencja padnie. Tak było w Warszawie i tak będzie wkrótce w Krakowie.
Odpowiedz cytując