SharksiK napisał(a):

Przecież wy jesteście na straconej i przegranej pozycji tylko jeszcze tego nie wiecie, za to macie baardzo krótką pamięć
Żydy was roz.......ą! a na mecze bedziecie jezdzic taksówkami z szalikami w majtkach.
Co z tego że na stadionie bedziecie mieć "bezpiecznie" jak wy nawet na ten stadion nie dojedziecie. Parchy wam na to nie pozwolą, nawet jak wszystkim judaszom wydacie zakazy...to i tak was zmontują.
|
Prędzej niż żydy to wy się za to weźmiecie, żeby udowodnić, że frekwencja padnie. Tak było w Warszawie i tak będzie wkrótce w Krakowie.