Wyświetl pojedynczy post
sergio
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3354
Stary 16.03.2014, 21:51
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Do Lubina zapewne jedziesz dpingować Wisłę, wielki kibicu ?

Jestem ciekawy ilu tych najwierniejszych pikników pojedzie na wyjazd do Lubina?

Łysych nie bedzie,bandziorów,sharksów,ultrasów,bojówkarzy,dre sów,faszystów to nic tylko jechać
Panowie mobilizować się
TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując