Gwiaździsty napisał(a):

|
Do Lubina zapewne jedziesz dpingować Wisłę, wielki kibicu ?
|
Jestem ciekawy ilu tych najwierniejszych pikników pojedzie na wyjazd do Lubina?
Łysych nie bedzie,bandziorów,sharksów,ultrasów,bojówkarzy,dre sów,faszystów to nic tylko jechać
Panowie mobilizować się