palikot napisał(a):

sektora E nie ruszą. Nie łódź się. Polityczna zagrywka. Bednarz ma tam większe poparcie i nie pozwoli, żeby nastawić ludzi z tego sektora przeciw sobie.
glupi on nie jest jak ci się wydaje.
|
Czyli znów przyjdą do restauracji? W sumie nie zdziwię się.
serek.c2 trafiłeś w samo sedno sprawy !