Wyświetl pojedynczy post
jaro1985r
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3352
Stary 16.03.2014, 21:39
palikot napisał(a):Wyświetl post
sektora E nie ruszą. Nie łódź się. Polityczna zagrywka. Bednarz ma tam większe poparcie i nie pozwoli, żeby nastawić ludzi z tego sektora przeciw sobie.
glupi on nie jest jak ci się wydaje.
Czyli znów przyjdą do restauracji? W sumie nie zdziwię się. serek.c2 trafiłeś w samo sedno sprawy !
Ostatnio edytowane przez jaro1985r : 16.03.2014 o godz. 21:41.
Odpowiedz cytując