jaro1985r napisał(a):

|
Jak idziecie na stadion to na prawdę uważajcie na to co mówicie, krzyczycie itp. bo milicji piana z gęby leci ze wściekłości co można było zaobserwować choćby przy okazji piątkowej euroligi i mogą ładować mandatami na lewo i prawo. W końcu dostali na to pozwolenie i za rzuconą "kvrwę" po zmarnowaniu setki przez Brożka można się spodziewać konsekwencji, być może nawet zakazu stadionowego. Sam jestem ciekaw jak to wszystko będzie wyglądać na Zawiszy, do czego się posuną ci co mają nas chronić przed złem bo coś czuję,że mogą łajzy znów czymś "mądrym" zaskoczyć. Na pewno będą chcieli się wykazać w swoim pojebanym stylu
|
sektora E nie ruszą. Nie łódź się. Polityczna zagrywka. Bednarz ma tam większe poparcie i nie pozwoli, żeby nastawić ludzi z tego sektora przeciw sobie.
glupi on nie jest jak ci się wydaje.