wislak2119 napisał(a):

|
Zgadzam się, lansu jest pełno, randki na meczu te sprawy. Co do fanatyzmu tez się zgadzam i nie mam siebie za takiego. Ale to nie powód żeby o osobach które w piątek przyjdą zedrzec gardło mówić że nie są prawdziwymi kibicami. A co poniektórzy tak tutaj robią.
|
Jak idziecie na stadion to na prawdę uważajcie na to co mówicie, krzyczycie itp. bo milicji piana z gęby leci ze wściekłości co można było zaobserwować choćby przy okazji piątkowej euroligi i mogą ładować mandatami na lewo i prawo. W końcu dostali na to pozwolenie i za rzuconą "kvrwę" po zmarnowaniu setki przez Brożka można się spodziewać konsekwencji, być może nawet zakazu stadionowego. Sam jestem ciekaw jak to wszystko będzie wyglądać na Zawiszy, do czego się posuną ci co mają nas chronić przed złem bo coś czuję,że mogą łajzy znów czymś "mądrym" zaskoczyć. Na pewno będą chcieli się wykazać w swoim pojebanym stylu. Byle było można o ich "sukcesie" napisać w poniedziałkowym wydaniu gazety krakowskiej lub dziennika polskiego