Wyświetl pojedynczy post
Co za typ
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: Strusia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3344
Stary 16.03.2014, 21:16
saklak1906 napisał(a):Wyświetl post
A kto to jest prawdziwy kibic?
Róbcie takie podziały jak PiS-uary którzy twierdza ze tylko oni są prawdziwymi Polakami
Ja jestem kibicem Wisły Krakow, nie Skwk, i imbecylow w dresach
nie to ze chodze w dresach ale zycze Ci zeby kiedys Twoje dzieci chodzi w dresach i zebys do nich wolal imbecylu
...WISŁA I NA DOBRE I NA ZŁE...
Odpowiedz cytując