saklak1906 napisał(a):

A kto to jest prawdziwy kibic?
Róbcie takie podziały jak PiS-uary którzy twierdza ze tylko oni są prawdziwymi Polakami
Ja jestem kibicem Wisły Krakow, nie Skwk, i imbecylow w dresach
|
nie to ze chodze w dresach ale zycze Ci zeby kiedys Twoje dzieci chodzi w dresach i zebys do nich wolal imbecylu